Cel Unico

Wsparcie przedsiębiorców i pracowników

UNICO to firma, która powstała w oparciu o wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży. Utworzona została przede wszystkim z potrzeby wsparcia przedsiębiorców, firm oraz zatrudnionych w nich pracowników.

Przy współpracy z wieloma niezwykłymi trenerami i szkoleniowcami z różnych dziedzin życia i biznesu, oferujemy spersonalizowane rozwiązania odpowiadające na konkretne potrzeby Klientów.

UNICO to unikatowa koncepcja szkoleń modułowych, która powstała na kanwie doświadczeń w pracy z przedsiębiorcami wielu branż.

Prowadzimy szkolenia i projekty marketingowe, wizerunkowe, doradcze oraz projekty związane z rozwojem biznesu i marki. Całość prowadzona w przystępny i zrozumiały sposób.

Pozyskujemy dofinansowania szkoleń dla osób fizycznych i firm oraz zatrudnionych pracowników na terenie całej Polski.

Stawiamy na autentyczność i relacje, zarówno w naszej pracy, jak i w kontaktach międzyludzkich, a nasze podejście do Klienta jest zawsze indywidualne.

Monika Lisser

UNICO jest firmą certyfikowaną przez międzynarodową jednostkę normalizującą oraz certyfikującą: Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. i działamy na podstawie Systemu Zarządzania Jakością, zgodnie z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (numer 2.30/00212/2022) co pozwala nam obsługiwać szkolenia poprzez Urzędy Pracy oraz z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jesteśmy instytucją widniejącą w Bazie Usług Rozwojowych, dzięki czemu możemy realizować szkolenia ze wszystkich projektów dofinansowanych przez PARP.

Zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie, a przekonasz się, że nie będzie to stracony czas.

Certyfikat ISO firmy Unico
Monika Lisser prowadząca szkolenie

Wizja Unico

Naszym głównym celem jest wsparcie rozwoju pracodawców oraz personelu, aby w kompleksowy sposób zadbać o rozwój całej kadry.

Rozwój przedsiębiorstwa zależy od tego jak bardzo dbamy o jego sferę wewnętrzną i zewnętrzną, dlatego nasze szkolenia są zawsze dostosowywane do sytuacji w danej firmie, aby sprostać wszystkim jej potrzebom i wyzwaniom.

Doświadczenie Unico

Szkolenia i dotacje

Dofinansowania unijne

Wiemy jak uzyskać nawet do 100% dofinansowania na szkolenia, zaproponujemy Tobie zawsze najlepsze rozwiązania.

Szkolenia na zamówienie

Każde z naszych szkoleń jest opracowane indywidualnie i dostosowane do Waszych potrzeb i uwarunkowań w firmie.

Dokumenty i formalności

Opracujemy i wypełnimy wszelkie niezbędne wnioski i dokumenty aby ułatwić procedury oraz formalności projektowe.

Od ludzi dla ludzi

Przystępny i zrozumiały sposób

Możesz liczyć na nasze wsparcie, a każdy etap naszej współpracy będzie omówiony krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób.

Pozyskamy dofinansowanie, zajmiemy się potrzebnymi dokumentami i zorganizujemy dla Ciebie szkolenie.

Zacznijmy współpracę

Kontakt z Unico

Nie miej wątpliwości. Wszystko możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania przy kawie,
w Twojej firmie czy w centrum miasta, jak Ci wygodnie.