Rozwiązania Unico

Zdobądź dotację na finansowanie swoich projektów i działań szkoleniowych
i znajdź lub zaprojektuj z nami szkolenie dla siebie oraz swoich pracowników:

Przedsiębiorca rozmawiający z pracownikami

Dla przedsiębiorcy

Pomagamy właścicielom firm wszędzie tam gdzie potrzebne jest zrozumienie zawiłych procedur administracyjnych i prawnych.

Analizujemy wszelkie formularze i regulaminy, a dzięki temu, że przekazujemy Wam tylko szczegóły niezbędne do realizacji projektów nie wydają się już tak skomplikowane.

Wspieramy lub całkowicie przejmujemy czasochłonne opracowanie dokumentacji oraz wypełnienie wszelkich druków i wniosków aby Twoja firma mogła się dalej rozwijać.

Dla pracownika

Zajmujemy się wyszukiwaniem najbardziej atrakcyjnych dofinansowań dla Ciebie oraz pracowników Twojej firmy i przygotowujemy niezbędną dokumentację.

Dopasowujemy ofertę szkoleniową lub doradczą, tak aby jak najlepiej wspierała kompetencje i umiejętności biorących w nich udział uczestników.

Organizujemy szkolenia dla każdego kto ma potrzebę kształcenia i rozwoju a jednocześnie chce bez kłopotu przejść przez wszystkie procedury rozliczeń w danym projekcie.

Kobieta i mężczyzna podczas pracy w biurze
Trener podczas prowadzenia szkolenia z uczestnikami w biurze

Dla trenera

Doskonale znamy środowisko szkoleniowe, gdyż sami na co dzień jesteśmy trenerami, dlatego wiemy co w tej pracy jest niezbędne aby móc się rozwijać.

Dajemy wsparcie jakiego potrzebują trenerzy, aby mogli skupić się tylko na bezproblemowym przeprowadzeniu swojego szkolenia oraz na bieżącej działalności.

Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy przejąć większość kłopotliwych obowiązków, w tym opracowanie dokumentacji projektów szkoleniowych czy obsługę wniosków i rozliczenia klientów.

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Szkolenie na zamówienie

To żaden problem!  Możemy zrobić szkolenia na zamówienie niemal z każdej dziedziny. Dzięki nim naprawdę podniesiecie kompetencje.

Dopasujemy zarówno tematykę szkoleń i jej zakres a także dostosujemy poziom wiedzy i trenera do indywidualnych potrzeb.

Zacznijmy współpracę

Kontakt z Unico

Nie miej wątpliwości. Wszystko możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania przy kawie,
w Twojej firmie czy w centrum miasta, jak Ci wygodnie.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.