Unico Showcase

FIT6 Lilianna Gilowska

Rewolucyjna droga do zdrowia i formy z Fit6

Fit6 to innowacyjny program dietetyczny, mający na celu poprawę zdrowia i sylwetki uczestników, którego Ambasadorką jest Lilianna Gilowska.

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która w pełni oddaje filozofię programu, skupiając się na jasnych i motywujących przekazach. Wykorzystana kolorystyka – dominujące zielenie i biel – symbolizuje naturalność, zdrowie i świeżość, co doskonale współgra z ideą zdrowego odżywiania i życia w harmonii z własnym ciałem.

Realizacja obejmowała zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej, opracowanie wszystkich treści: opisów, artykułów na blog oraz przepisów kulinarnych, zapewniając płynne i intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. Strona została stworzona z myślą o łatwej nawigacji i dostarczaniu wartościowych treści, inspirując i zachęcając odwiedzających do zmiany swoich nawyków żywieniowych i osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.