Unico Showcase

Gabinet stomatologiczny Wergiliusza

Strona główna » Realizacje » Gabinet stomatologiczny Wergiliusza
Profilaktyka i zdrowy uśmiech

Gabinet stomatologiczny Wergiliusza działa od 1998 roku i mieści się przy ul. Wergiliusza 44 w Poznaniu. Zespół specjalistów codziennie przeprowadza konsultacje i zabiegi stomatologiczne, korzystając z nowoczesnego sprzętu, takiego jak mikroskop zabiegowy i radiografia cyfrowa. W gabinecie można również wykonać cyfrowe zdjęcia pantomograficzne, co ułatwia szybką diagnostykę.

W ramach projektu wykonaliśmy stronę internetową oraz profil na Facebooku. Kolorystyka projektu została oparta na odcieniach niebieskiego, pomarańczowego i bieli, które symbolizują świeżość, czystość i profesjonalizm.

Dodatkowo przeprowadziliśmy szkolenie z prowadzenia mediów społecznościowych, aby zespół mógł samodzielnie i efektywnie zarządzać swoimi profilami, zwiększając zaangażowanie pacjentów i budując wizerunek gabinetu w sieci.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.