Unico Showcase

IPS Marlena Szybiak

Kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie

Dla gabinetu stomatologicznego Marleny Szybiak zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową, która stanowi wizytówkę jej profesjonalnych usług. Wykorzystując barwy takie jak pomarańcz, jasny niebieski oraz biel, stworzyliśmy design odzwierciedlający zaawansowane technologie oraz wysoki standard oferowanych zabiegów. Paleta kolorów współgra z nowoczesnym i estetycznym wizerunkiem gabinetu, co podnosi komfort wizualny użytkowników.

Projekt obejmował również opracowanie treści na stronę, które szczegółowo opisują oferowane usługi, takie jak implantologia, leczenie zachowawcze, protetyka oraz specjalistyczne zabiegi dla dzieci. Treści te podkreślają zaangażowanie i doświadczenie Marleny Szybiak, a także jej podejście do dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

Kolory i styl strony zapewniają spójność z całościowym brandingiem gabinetu, co stanowi o jego profesjonalnym i przyjaznym wizerunku, przyciągającym zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.