Unico Showcase

Restauracji Rydzynianka

Domowe ciepło i pasja kulinarna

Restauracja „Rydzynianka”, założona w czerwcu 2016 roku, to więcej niż miejsce na mapie Rydzyny – to dom pełen ciepła, w którym tradycyjna kuchnia polska łączy się z niezwykłą atmosferą. Dla „Rydzynianki” zaprojektowaliśmy stronę internetową, która odzwierciedla domową atmosferę i pasję z jaką tworzone są codzienne posiłki. Użyte kolory – beżowy, biały i brązowy – przywołują obrazy ciepłej, babcinej kuchni, a jednocześnie zapewniają stronie elegancki i spójny wizerunek.

Nasze działania obejmowały także stworzenie kolorystyki i moodboardu, który posłużył jako fundament dla całej identyfikacji wizualnej, oraz przygotowanie treści i kontentu, który przemawia do serc i podniebień gości. Przeprowadzone szkolenie z prowadzenia mediów społecznościowych umożliwiło właścicielkom skuteczną komunikację z obecnymi i przyszłymi klientami, promując codziennie zmieniające się menu oraz specjalne oferty.

Strona internetowa „Rydzynianki” nie tylko prezentuje menu i filozofię restauracji, ale również staje się miejscem, gdzie goście mogą poczuć atmosferę domowego ciepła jeszcze przed wizytą. Jest to cyfrowe przedłużenie gościnności i pasji, jaką „Rydzynianka” wkłada w każdy serwowany posiłek – od ręcznie robionych pierogów po aromatyczne zupy, gotowane na bazie codziennie świeżych składników.

Projekt dla „Rydzynianki” to przykład, jak odpowiednio dobrana paleta barw i treści może przekształcić cyfrową przestrzeń w przedłużenie fizycznego miejsca, zapraszając gości do odkrywania smaków domowej kuchni i dzieląc się z nimi codzienną pasją do gotowania.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.