Unico Showcase

Sesja u Kingi

Autentyczność i emocje w każdym ujęciu

Dla Kingi, pasjonatki fotografii działającej pod marką „Sesja u Kingi”, stworzyliśmy stronę internetową, która jest odbiciem jej unikalnego podejścia do sztuki portretowej. Kolorystyka projektu, bazująca na ciepłych odcieniach beżu oraz złotych i brązowych akcentach, odzwierciedla osobisty charakter i ciepło, jakie Kinga wnosi w swoją pracę. Logo i projekt strony są świadectwem autentyczności i intymności, które są kluczowe w jej sesjach fotograficznych.

Proces twórczy rozpoczął się od stworzenia moodboardu, który uchwycił delikatność i subtelność feminizmu, będącego esencją marki Kingi. Logo zostało zaprojektowane tak, by odzwierciedlało te wartości, a jednocześnie było rozpoznawalne i zapadające w pamięć.

Zaprojektowana strona internetowa jest platformą, gdzie potencjalni klienci mogą nawiązać pierwszy kontakt, poczuć atmosferę jej pracowni i przekonać się o sile przemawiających emocji zamkniętych w fotografii. Użytkownicy mogą odkrywać różnorodne sesje fotograficzne – od kobiecych po wizerunkowe i pełne emocji – każda z nich opowiedziana poprzez historię i osobiste podejście Kingi.

Kompleksowość usługi objęła również szkolenia z obsługi strony i prowadzenia mediów społecznościowych, co umożliwia Kingie samodzielne i efektywne zarządzanie swoją online’ową wizytówką oraz budowanie relacji z klientami. Szkolenia te wyposażyły ją w niezbędną wiedzę i narzędzia do prezentowania swojej pasji oraz umiejętności, akcentując jej nieustanny rozwój i nagrodzone wyróżnienia w branży fotograficznej.

Działanie to ma na celu nie tylko uwypuklenie wizji Kingi jako fotografki, ale również podkreślenie jej talentu do wydobywania i zachowania prawdziwego piękna jej klientów – bez względu na okoliczności i życiowe role, jakie przyjmują. Na nowej stronie internetowej, każda kobieta może odnaleźć przestrzeń, by wyrazić siebie i swoje emocje, będąc świadkiem, jak Kinga przechwytuje esencję chwili, zamieniając ją w niezatarte wspomnienie.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.