Unico Showcase

Spawanie Plastików

Profesjonalne spawanie plastików w branży motoryzacyjnej

Dla firmy Spawanie Plastików Maciej Bańczaszek, zaprojektowaliśmy nową identyfikację wizualną oraz zaawansowaną stronę internetową. Kolorystyka projektu – granatowy, jasny szary oraz niebieski – symbolizuje profesjonalizm, precyzję oraz zaawansowaną technologicznie naturę usług świadczonych przez firmę.

Skupiliśmy się na stworzeniu logo, które odzwierciedla zaufanie i wysoką jakość świadczonych usług. Strona internetowa została zaprojektowana tak, aby w przejrzysty i intuicyjny sposób prezentować ofertę firmy, umożliwiając klientom łatwe i szybkie znalezienie potrzebnych informacji oraz kontaktu. Wprowadzenie kolorystyki i moodboardu pomogło ujednolicić wizualną stronę marki, tworząc spójny obraz w oczach klientów.

Projekt obejmował także przygotowanie wizytówek i opracowanie treści na stronę, które wraz z dobrze zaprojektowanym kontentem podkreślają specjalistyczny charakter działalności oraz podnoszą jej wartość w oczach potencjalnych klientów. Znaczący nacisk położono na podkreślenie profesjonalizmu i jakości oferowanych usług naprawczych, co jest kluczowe dla firmy nie używającej w swoich naprawach klejów ani innych, uznanych za nieprofesjonalne, metod.

Strona internetowa, będąca kluczowym elementem nowej identyfikacji wizualnej, została wyposażona w responsywny design, dzięki czemu dostosowuje się do różnych urządzeń, zapewniając doskonałą nawigację i dostępność na urządzeniach mobilnych oraz desktopowych. Kładąc nacisk na profesjonalizm, dokładność oraz dbałość o szczegóły w naprawach, strona odzwierciedla te wartości, zachęcając klientów z Poznania i okolic do korzystania z usług firmy.

Realizacja ta nie tylko modernizuje obecność firmy w internecie, ale także umacnia jej pozycję na rynku jako lidera w dziedzinie profesjonalnych napraw elementów plastikowych w branży motoryzacyjnej, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.