Unico Showcase

Super School

Innowacyjna szkoła językowa online z lektorami native speaker

Super School to unikalna szkoła językowa, która oferuje kursy językowe z native speakerami online. Dzięki elastycznemu podejściu umożliwia naukę z każdego miejsca na świecie, oferując indywidualne oraz grupowe lekcje. Cechuje ją nowoczesne podejście do edukacji, skupiające się na efektywności i wygodzie uczniów.

Dla Super School zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową, która jest odzwierciedleniem dynamiki i innowacyjności metody nauczania oferowanej przez szkołę. Zadbaliśmy także o szkolenie zespołu Super School z obsługi strony oraz efektywnego wykorzystania mediów społecznościowych, z naciskiem na Facebooka, aby zwiększyć zasięg i angażowanie potencjalnych kursantów.

Strona została zrealizowana przy użyciu WordPressa, co zapewnia nie tylko łatwość w zarządzaniu treścią, ale także elastyczność w dostosowywaniu do bieżących potrzeb i trendów w edukacji online.

Projekty & wizualizacje

Odkryj więcej projektów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.