Szkolenia

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania szkoleń do indywidualnych potrzeb klientów.
Gwarantujemy wysoko wykwalifikowanych trenerów, którzy podczas szkoleń zawsze stawiają na praktyczne podejście.

Szkolenia kwalifikacyjne dla osób indywidualnych

Wirtualna Asystentka/Wirtualny Asystent – nowoczesny zawód przyszłości - indywidualne, zaawansowane szkolenie kwalifikacyjne

Praca zdalna to przede wszystkim komfort, niezależność i swoboda wyboru. Wykorzystaj nasze wsparcie, wyprzedź innych przed kolejnym, większym zapotrzebowaniem na Wirtualnych Asystentów w pracy zdalnej. Zostań swoim szefem i pracuj na własnych zasadach, wykorzystaj mocne strony i zdobądź nowe kwalifikacje!

Szkolenie: „VedicArt” - wsparcie metodą artystyczną dla zdrowia psychicznego oraz w budowaniu rezyliencji. Kwalifikacja uzupełniająca dla psychologów, terapeutów i specjalistów branżowych.

Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, jak i dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców zainteresowanych i chcących zgłębyć zagadnienia metody VedicArt.

Usługa – Szkolenie: Copywriting od podstaw: Jak tworzyć skuteczne teksty sprzedażowe i reklamowe – kwalifikacja uzupełniająca dla każdego

Oferta kwalifikacyjna dla każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności w tworzeniu przekonujących treści tekstowych.

Szkolenie Canva. Indywidualne szkolenie z tworzenia wizerunku i budowania marki w sieci

Szkolenie ma na celu przekazanie skondensowanej wiedzy na temat skutecznego opracowania indywidualnych materiałów marketingowych, w tym do zaprojektowania unikatowej strony internetowej i spójnych materiałów graficznych do mediów społecznościowych.

Modułowe szkolenie dla początkujących stylistek paznokci

Szkolenie skierowane jest dla osób, które rozpoczynają karierę z branży stylizacji paznokci i chcą zbudować doskonałe fundamenty pod okiem doświadczonej instruktorki, aktywnej stylistki oraz przedsiębiorczyni. Szkolenie u nas wyrobi nawyki, które będą procentowały w przyszłej pracy, a wykorzystanie frezarki i dobór frezów przyśpieszy tempo przy mniejszym nakładzie energii.

Zarządzanie kanałem na YouTube i wideo marketing

Usługa przygotowuje Uczestników do pozyskiwania nowych klientów w internecie przy wykorzystaniu kanału firmowego na platformie społecznościowej YouTube. Przygotowuje Uczestników do posługiwania się narzędziami do samodzielnego nagrywania i montażu filmów promocyjnych na poziomie zaawansowanym.

Przepis na Rozwój - wsparcie Sektora Usług Rozwojowych

Pozyskiwanie środków finansujących projekty rozwojowe

Kompleksowe szkolenie, które skupia się na pozyskiwaniu środków na szkolenia oraz skutecznym zarządzaniu projektami szkoleniowymi.

Budowanie marki osobistej w usługach rozwojowych

Szkolenie przeznaczone dla dla pracowników sektora branży szkoleniowej, osób zarządzających sprzedażą usług rozwojowych, osób zatrudnionych w MŚP które tworza oferty szkoleniowe oraz właścicieli firm szkoleniowych,  które tworzą wizerunek marki osobistej

Grupa osób uczestnicząca w szkoleniu

Organizacja szkoleń i wypełnianie dokumentacji

Mamy duże doświadczenie w kompleksowej organizacji i przeprowadzaniu szkoleń oraz w pisaniu wszelkiego rodzaju dokumentów, wniosków i formularzy zgłoszeniowych o dotacje na szkolenia.

Możemy zaplanować i zorganizować niemal każde szkolenie dla pracodawców i pracowników z różnych branż i sektorów gospodarki.

Rzetelne szkolenia na zamówienie

Organizujemy szkolenia opracowane na indywidualne zamówienie, na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb szkoleniowych. Zakres tematyczny zawiera elementy ważne zarówno dla konkretnej firmy, jak i jej działalności.

Szkolenia z dotacją nawet do 100%

Zdecydowana przewaga naszych szkoleń to szkolenia dotowane, nawet w 100%. Dlatego w maju tego roku nasza firma została wpisana do rejestru Bazy Usług Rozwojowych, abyśmy mogli wspierać Wasze działania jednocześnie ograniczając ich koszty.

Do tej pory uzyskaliśmy wsparcie w projektach szkoleniowych dla branż: usługowej, budowlanej, produkcyjnej, medycznej, kosmetologicznych, drukarni czy dla spółdzielni socjalnych.

Opracowane przez nas na szkolenia dotyczyły: zdrowia pracowników, obsługi administracyjnej, księgowości, kadr, prawa, informatyki, grafiki, social mediów, obsługi mediów społecznościowych, znajomości języków (w tym branżowych), fotografii (produktowej i rodzinnej) czy nawet kosmetologii, w tym zabiegów i wizażu oraz manicure.

Dwie trenerki stojące przy flipcharcie
Od ludzi dla ludzi

Przystępny i zrozumiały sposób

Możesz liczyć na nasze wsparcie, a każdy etap naszej współpracy będzie omówiony krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób.

Pozyskamy dofinansowanie, zajmiemy się potrzebnymi dokumentami i zorganizujemy dla Ciebie szkolenie.

Zacznijmy współpracę

Kontakt z Unico

Nie miej wątpliwości. Wszystko możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania przy kawie,
w Twojej firmie czy w centrum miasta, jak Ci wygodnie.