Autorskie, kompleksowe i dopasowane do Twoich potrzeb

Szkolenia Unico

do 80%

Szkolenie z dofinansowaniem

Szkolenie inspiracyjno-motywacyjne Bądź Unikatową Marką oferuje kompleksowe podejście do budowania autentycznej i wiarygodnej marki osobistej, zarówno w przestrzeni cyfrowej, jak i podczas interakcji bezpośrednich.

do 80%

Szkolenie z dofinansowaniem

Praca zdalna to przede wszystkim komfort, niezależność i swoboda wyboru. Wykorzystaj nasze wsparcie, wyprzedź innych przed kolejnym, większym zapotrzebowaniem na Wirtualnych Asystentów w pracy zdalnej.

Grupa osób uczestnicząca w szkoleniu

Organizacja szkoleń i wypełnianie dokumentacji

Mamy duże doświadczenie w kompleksowej organizacji i przeprowadzaniu szkoleń oraz w pisaniu wszelkiego rodzaju dokumentów, wniosków i formularzy zgłoszeniowych o dotacje na szkolenia.

Możemy zaplanować i zorganizować niemal każde szkolenie dla pracodawców i pracowników z różnych branż i sektorów gospodarki.

Rzetelne szkolenia na zamówienie

Organizujemy szkolenia opracowane na indywidualne zamówienie, na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb szkoleniowych. Zakres tematyczny zawiera elementy ważne zarówno dla konkretnej firmy, jak i jej działalności.

Szkolenia z dotacją nawet do 100%

Zdecydowana przewaga naszych szkoleń to szkolenia dotowane, nawet w 100%. Dlatego w maju tego roku nasza firma została wpisana do rejestru Bazy Usług Rozwojowych, abyśmy mogli wspierać Wasze działania jednocześnie ograniczając ich koszty.

Do tej pory uzyskaliśmy wsparcie w projektach szkoleniowych dla branż: usługowej, budowlanej, produkcyjnej, medycznej, kosmetologicznych, drukarni czy dla spółdzielni socjalnych.

Opracowane przez nas na szkolenia dotyczyły: zdrowia pracowników, obsługi administracyjnej, księgowości, kadr, prawa, informatyki, grafiki, social mediów, obsługi mediów społecznościowych, znajomości języków (w tym branżowych), fotografii (produktowej i rodzinnej) czy nawet kosmetologii, w tym zabiegów i wizażu oraz manicure.

Dwie trenerki stojące przy flipcharcie
Od ludzi dla ludzi

Przystępny i zrozumiały sposób

Możesz liczyć na nasze wsparcie, a każdy etap naszej współpracy będzie omówiony krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób.

Pozyskamy dofinansowanie, zajmiemy się potrzebnymi dokumentami i zorganizujemy dla Ciebie szkolenie.

Zacznijmy współpracę

Kontakt z Unico

Nie miej wątpliwości. Wszystko możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania przy kawie,
w Twojej firmie czy w centrum miasta, jak Ci wygodnie.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.