Logo Unico Sp. z o.o.

Budowanie marki osobistej z Moniką Lisser

Bądź Unikatową Marką

w ramach projektu "Dni uczenia się dorosłych"

Co musisz wiedzieć:

Dni
Godzin
Minut

Wstęp bezpłatny

Kampania społeczna

Dni uczenia się dorosłych

Kampania „Dni uczenia się dorosłych” promuje wśród dorosłych budowanie nawyku ciągłej edukacji. Jest to przedsięwzięcie grup zainteresowanych edukacją, odbywającą się poza tradycyjnym systemem szkolnym.

Głównym celem kampanii jest zwiększenie zaangażowania dorosłych w procesy edukacyjne, podnosząc ich świadomość o wartości nauki – nie tylko jako elementu niezbędnego na rynku pracy, ale również jako ważnego aspektu innych sfer życia.

W ramach kampanii „Dni uczenia się dorosłych” , Unico jako partner programu, zaprasza na bezpłatne warsztaty „Bądź unikatową marką”.

Warsztaty Bądź Unikatową Marką

Czy te pytania brzmią dla Ciebie znajomo?

Czuję się zagubiona_ny w świecie nowoczesnych mediów i technologii. Jak mogę to zmienić?

Jeżeli masz wrażenie, że ciężko Ci nadążyć za tym wszystkim co się dzieje w mediach społecznościowych, to w ramach wydarzenia „Bądź Unikatową Marką”, otrzymasz tylko sprawdzone metody pracy, przekazane w prosty sposób. To pozwoli Ci szybko zacząć efektywnie wykorzystywać nowoczesne media, a przy okazji zrozumiesz jak korzystać z prostych narzędzi.

Jak mogę wykorzystać moje doświadczenie życiowe, by zbudować unikatową markę?

Podczas spotkania skupimy się na samoocenie i analizie Twoich osobistych mocnych stron. Nauczysz się, jak przekuć Twoje doświadczenie życiowe w atuty biznesowe i jak efektywnie komunikować Twoje wartości i wiedzę. Otrzymasz z mojej strony wsparcie i ruszysz z miejsca, pokazując swoją markę w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób.

Nie wiem, jak skutecznie promować moją firmę i markę. Co mogę zrobić, aby to usprawnić?

W programie wydarzenia znajdują się tematy poświęcone tworzeniu i promowaniu Twojej marki, z wykorzystaniem narzędzi takich jak wizytówka Google, Facebook i Instagram. Dowiesz się, jak tworzyć angażujące treści i jak efektywnie używać mediów społecznościowych do promowania swojej działalności.

Jak mogę rozwijać mój biznes i markę, nie mając dużego budżetu?

Spotkanie „Bądź Unikatową Marką” uwzględnia tematy wykorzystania niskobudżetowych narzędzi oraz technik marketingu. Nauczysz się, jak dzięki tym narzędziom tworzyć spójny wizerunek marki i efektywnie wykorzystywać i poszerzać dostępne zasoby. Poznasz różne sposoby na zwiększenie liczby odbiorców.

Jak mogę się wyróżnić na rynku aby zdobyć nowych klientów?

Na wydarzeniu skupiamy się na tworzeniu unikatowej marki, która przemawia do Twojej grupy docelowej. Podczas spotkania dowiesz się, jak określić swoją grupę docelową, wyznaczyć Personę, jak skutecznie się z nią komunikować oraz tworzyć oferty, które przyciągają uwagę i generują zainteresowanie.

Nie czuję się swobodnie z nagrywaniem filmów czy robieniem selfie. Jak się promować zachowując przy tym swoją prywatność?

Na wydarzeniu „Bądź Unikatową Marką” pokażę Ci, jak skutecznie wykorzystać media, pozostając wiernym swojemu stylowi. Nauczysz się tworzyć angażujące treści tekstowe i graficzne, wykorzystując narzędzia jak AI i Canva, aby promować markę bez konieczności ciągłego występowania przed kamerą.

Jeżeli tak, to warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Co zyskam biorąc udział w warsztatach Bądź Unikatową Marką?

Kto poprowadzi warsztaty?

Monika Lisser

Jestem doświadczonym trenerem oraz wykładowcą akademickim przedmiotu “Kreowanie marki osobistej”. Wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie realizując autorskie projekty szkoleniowe z zakresu budowania i efektywności marki osobistej, prowadzenia mediów społecznościowych, projektowania stron internetowych czy obsługi biura.

Działam w obszarze biznesowym od ponad 20 lat. Jako marketingowiec, zarządzałam Agencją Interaktywną AdBridge, która została wyróżniona w konkursie „Innowacyjni dla Wielkopolski”. Obecnie jestem właścicielką marki UNICO. Dbam o jej wizerunek zarówno w sieci, jak i w kontaktach osobistych.

Jako trener zrealizowałam ponad 2500 godzin szkoleniowych. Moje szkolenia koncentrują się na tematach związanych z budowaniem silnej marki w sieci, promocją firm oraz tworzeniem spójnego wizerunku – od logotypu po stronę internetową.

Wspieram działania rozwojowe właścicieli firm, pracowników, jak i osób bez zatrudnienia, współpracując z instytucjami społecznymi, fundacjami oraz urzędami pracy.

Jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, pomagając Ci odkryć i rozwijać Twoją unikatową markę. Razem odkryjemy Twoje mocne strony i nauczymy się, jak najlepiej wykorzystać media społecznościowe oraz inne narzędzia cyfrowe, aby Twoja firma mogła skutecznie konkurować i rozwijać się w dzisiejszym dynamicznym świecie.

Galeria zdjęć z poprzednich warsztatów
"Bądź Unikatową Marką"

Co piszą o mnie uczestnicy?

Monika
Monika
Uczestnik warsztatów
Read More
Warsztaty z UNICO szkolenia i dotacje "Jak być unikatową marką".💥 Zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, serce i unikatowość to wszystko określa Monikę Monika Lisser .🧡 Szczerze polecam🔥
Daria
Daria
Uczestnik warsztatów
Read More
Wspaniałe szkolenie w sympatycznej atmosferze 😁 tak to można się szkolić ❣️bez nerwów i spiny 😉 wiedza, profesjonalizm i niezwykłe ciepło bijące od prowadzącej 🩷 polecam warsztaty z całym przekonaniem ✨🔥
Małgorzata
Małgorzata
Uczestnik warsztatów
Read More
Dziękuję za wiedzę, którą otrzymałam na tych warsztatach. Za indywidualne podejście i takie zaopiekowanie. Uważność, aby każdy zrozumiał. Bez pośpiechu i pędzenia z materiałem. A nawet poświęcenia swojego czasu ponad wyznaczony na warsztaty. Miło jest też wiedzieć, że w każdej chwili ma się dalej wsparcie. Cieszę się, że wybrałam właśnie ten warsztat. Dziękuję 🙏😘
Anna
Anna
Uczestnik warsztatów
Read More
Jakość, autentyczność, spójność. Polecam.
Edyta
Edyta
Uczestnik warsztatów
Read More
Dla mnie wielką inspiracją naprawdę. Warsztaty dostarczyły mi spójnej wiedzy w tworzeniu marki własnej🙂 To był cudowny czas.
Agnieszka Krawczyk-Wasielewska:
Agnieszka Krawczyk-Wasielewska:
Centrum Medyczne NovaReh
Read More
W ubiegłym roku brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez Panią Monikę Lisser "Tworzenie wizerunku i budowanie marki osobistej". Szkolenie niezwykle przydatne z ogromem wiedzy praktycznej. Panu Monika to profesjonalistka w każdym calu, która ma duże doświadczenie w budowaniu wizerunku. Poza wiedzą teoretyczną dotyczącą strategii marketingowych i sposobów prowadzenia skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych otrzymałam mnóstwo wskazówek praktycznych, podpowiedzi i trików, stworzonych na bazie doświadczeń własnych. Przygotowana strona internetowa, konto na fb i instagramie, pomoc w tworzeniu pierwszych postów to elementy szkolenia, które szczególnie doceniam. Dodatkowo cudowna przyjacielska atmosfera w trakcie szkolenia i życzliwe rady, na które można liczyć jeszcze długo po zakończeniu szkolenia.
Irys Loga
Irys Loga
Volvo Serwis Loga
Read More
Jako współwłaścicielka serwisu samochodowego Loga-Serwis, uczestniczyłam w szkoleniu Moniki Lisser dotyczącym Tworzenia Marki Osobistej. Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu mediów społecznościowych i tworzenia treści, znacząco poprawiłam zarządzanie naszymi profilami firmowymi na Facebooku i Instagramie. Szkolenie pomogło mi także w efektywnym wykorzystaniu grafik i video do promowania naszej działalności. Atmosfera kursu była inspirująca, a indywidualne podejście i dalsze wsparcie Pani Moniki są nieocenione. Serdecznie polecam to szkolenie dla każdego, kto chce skuteczniej budować wizerunek swojej firmy w mediach społecznościowych.
Dorota Sikora
Dorota Sikora
Sztuka Szycia
Read More
Mam 57 lat. Do Moniki trafiłam będąc na rozdrożu: koniec pracy w księgarni, z pomysłem na zaistnienie w rękodziele. Monika prostym językiem, bez coachingowego zadęcia poprowadziła mnie za rączkę. Napisałyśmy bio do Instagrama, stworzyłyśmy Logo i Moodboard. Monika odczarowała trudne, marketingowe pojęcia. Pomalutku, we własnym tempie robię, to co trzeba, aby zaistnieć. Najważniejsze, wiem, że mam wsparcie i pomoc w każdej chwili.
Hanna Maria
Hanna Maria
Mindset Hanna Maria
Read More
Dziękuję pani Monice za szkolenie, które nauczyło mnie inaczej patrzeć na życie. Merytoryczna wiedza przekazana na tym szkoleniu jest bezcenna. Dziękuję.
Previous
Next

Masz pytania lub wątpliwości?

Zapraszam do kontaktu

Jestem zdecydowana_ny!

Chcę wziąć udział w warsztatach Bądź Unikatową Marką!

Co musisz wiedzieć:

Dni
Godzin
Minut

Wstęp bezpłatny

Copyright © 2022 – 2024 Unico Monika Lisser. Wszystkie prawa zastrzeżone.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), UNICO Sp. z o.o. informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNICO Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: szkolenia@unico.org.pl
  2. Pani/Pana dane  osobowe  będą  przetwarzane  w  celu  rejestracji, obsługi, zarządzania dostępem do konta Strefa Trenera na stronie UNICO Sp. z o.o. / do zawarcia  umowy  współpracy  z UNICO Sp. z o.o.
  3. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, poza instytucjami do tego uprawnionymi.
  4. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, utrwalanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez UNICO Sp. z o.o. wyłącznie do celów realizacji usługi.

Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.